Aggiungere i prodotti aggiungendo i codici

Aggiungere un file CSV
Inserite i codici dei prodotti che volete aggiungere al carrello in blocco (dopo una virgola, con uno spazio o da una nuova riga). Ripetendo più volte il codice si aggiungerà questo elemento tutte le volte che apparirà.

Bombillas

( numero di prodotti: 24 )

Obrosły wieloma tradycjami rytuał spożywania naparu z ostrokrzewu paragwajskiego wymaga używania bombilli. To charakterystyczna rurka, zakończona sitkiem. Często przypomina kształtem niewielką łyżeczkę. Nietypowa forma oraz zwieńczenie pozwalają w pełni cieszyć się esencją yerba mate. W naczynku wypełnionym liśćmi, fusami, gałązkami dociera się dzięki niej do właściwego napoju.

 

Tradycyjnie bombilla wykonana była z drewna. Obecnie coraz częściej stosuje się stal nierdzewną, srebro oraz stopy metalu o właściwościach antyalergicznych. Są odporniejsze na wysoką temperaturę o intensywną eksploatację. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele drewniane, jak i metalowe, w kształcie łyżeczki, jak i zwykłej rurki. Niektóre egzemplarze zaopatrzone są dodatkowo w pierścień chłodzący. Wszystkie przedmioty odznaczają się kunsztem wykonania i pięknym wyglądem.

pixel