Aggiungere i prodotti aggiungendo i codici

Aggiungere un file CSV
Inserite i codici dei prodotti che volete aggiungere al carrello in blocco (dopo una virgola, con uno spazio o da una nuova riga). Ripetendo più volte il codice si aggiungerà questo elemento tutte le volte che apparirà.

Piatti di yerba mate

( numero di prodotti: 140 )

Przygotowanie naparu z ostrokrzewu to rytuał, podobnie jak kosztowanie napoju. Elementem, który nieodłącznie związany jest z tą tradycją jest naczynko. To do niego wsypywane są liście i gałązki rośliny. To w jego wnętrzu dochodzi do magicznego procesu przekształcenia zwykłej wody w wyjątkowy napar o unikalnych właściwościach. Dlatego tak dużą rolę przywiązuje się do ich wykonania oraz wyglądu.

 

Wśród naszych propozycji znajdują się naczynka ceramiczne, a także przedmioty, do których wyrobu wykorzystana została tykwa bądź pachnące drewno. Posiadamy w asortymencie również szklane naczynka. Wszystkie przedmioty charakteryzują się odpowiednią konstrukcją, zapewniającą wygodę podczas spożywania napoju. Jednocześnie odznaczają się wysokim stopniem dekoracyjności. Dajemy możliwość wyboru spośród bogatego i zróżnicowanego asortymentu.

pixel