Agregar productos con códigos

Adjuntar un archivo
Introduzca los códigos de producto que desea agregar al carrito a granel (después del punto decimal, con un espacio o desde una nueva línea). Repetir el código repetidamente, agregará este elemento tantas veces como ocurra.

Bombillas

( cantidad de productos: 24 )

Obrosły wieloma tradycjami rytuał spożywania naparu z ostrokrzewu paragwajskiego wymaga używania bombilli. To charakterystyczna rurka, zakończona sitkiem. Często przypomina kształtem niewielką łyżeczkę. Nietypowa forma oraz zwieńczenie pozwalają w pełni cieszyć się esencją yerba mate. W naczynku wypełnionym liśćmi, fusami, gałązkami dociera się dzięki niej do właściwego napoju.

 

Tradycyjnie bombilla wykonana była z drewna. Obecnie coraz częściej stosuje się stal nierdzewną, srebro oraz stopy metalu o właściwościach antyalergicznych. Są odporniejsze na wysoką temperaturę o intensywną eksploatację. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele drewniane, jak i metalowe, w kształcie łyżeczki, jak i zwykłej rurki. Niektóre egzemplarze zaopatrzone są dodatkowo w pierścień chłodzący. Wszystkie przedmioty odznaczają się kunsztem wykonania i pięknym wyglądem.

pixel