Agregar productos con códigos

Adjuntar un archivo
Introduzca los códigos de producto que desea agregar al carrito a granel (después del punto decimal, con un espacio o desde una nueva línea). Repetir el código repetidamente, agregará este elemento tantas veces como ocurra.

Tazas

( cantidad de productos: 140 )

Przygotowanie naparu z ostrokrzewu to rytuał, podobnie jak kosztowanie napoju. Elementem, który nieodłącznie związany jest z tą tradycją jest naczynko. To do niego wsypywane są liście i gałązki rośliny. To w jego wnętrzu dochodzi do magicznego procesu przekształcenia zwykłej wody w wyjątkowy napar o unikalnych właściwościach. Dlatego tak dużą rolę przywiązuje się do ich wykonania oraz wyglądu.

 

Wśród naszych propozycji znajdują się naczynka ceramiczne, a także przedmioty, do których wyrobu wykorzystana została tykwa bądź pachnące drewno. Posiadamy w asortymencie również szklane naczynka. Wszystkie przedmioty charakteryzują się odpowiednią konstrukcją, zapewniającą wygodę podczas spożywania napoju. Jednocześnie odznaczają się wysokim stopniem dekoracyjności. Dajemy możliwość wyboru spośród bogatego i zróżnicowanego asortymentu.

pixel