Agregar productos con códigos

Adjuntar un archivo
Introduzca los códigos de producto que desea agregar al carrito a granel (después del punto decimal, con un espacio o desde una nueva línea). Repetir el código repetidamente, agregará este elemento tantas veces como ocurra.

Yerba Mate en bolsitas

( cantidad de productos: 6 )

W niewielkiej saszetce kryje się wielka moc! Wyjątkowa „herbata” z ostrokrzewu posiada unikalne właściwości, a wygodna forma saszetek pozwala czerpać z nich siłę bez większego wysiłku przy przygotowaniu naparu. Yerba Mate w tej postaci pozwala na zalanie jej w ulubionym kubku lub filiżance. Idealny sposób na szybkie pobudzenie z rana lub po południu w pracy. Zachęca aromatem i zaspokaja smakiem.

 

W ofercie dostępne są opakowania oraz pojedyncze saszetki. Proponujemy produkty cenionych w branży wytwórców Yerba Mate jak Pajarito, La Cachuera, Pipore i innych. Na asortyment składają się oryginalne produkty o charakterystycznym, goryczkowatym smaku. Posiadamy także wersje z naturalnymi dodatkami zapachowymi i smakowymi – szczególnie dla rozpoczynających swoją przygodę z tą szczególną „herbatą”.

pixel